Programma
12.30 uur: Inloop
13.00 uur: Opening en Pitches
De Doe Maar Mee Band van professionele musici van Phion en Ereprijs verzorgt met kinderen en lokale muzikanten een knallende opening. Daarna legt dagvoorzitter Kevin van den Berg de principes van Meedoen is de Kunst uit aan de hand van krachtige voorbeelden en volgen een aantal pitches door lokale koplopers waaronder: Lisette Lagerweij van Muzehof over: Ciconia Consort en Kunst door de brievenbus. Jasper Esselink van muziekvereniging Excelsior over de start van een Volwassen Leer Orkest in Twello, Marij Wools van Orpheus, Kirsten Koch van Gigant, Anita Waltman van The Big Draw., Job Kaihatu van KOM Apeldoorn, Gaby Kaihatu van stichting InKluZie, Noel Josemans van Spectrum, Helga Verheugd van De Vrolijkheid, Ria Kornet van Musidesk Rijnbrink & Wim Papperse van Symfonisch Blaasorkest Gaanderen.
13.45 uur: Open Space
Kennismaken met onder andere: The Big Draw, Cultuurcollege, Cultuur Oost, Erfgoed Gelderland, Excelsior Twello, Gigant, stichting InKluZie, Kunstbende, Musidesk Rijnbrink, Orpheus, Prins Bernhard Cultuurfonds, Rabo ClubSupport, Spectrum, voordekunst, De Vrolijkheid, VSBfonds.
14.30 uur: Gezamenlijke afsluiting
Presentatie van het innovatie-budget Meedoen is de Kunst door Kristel Casander van voordekunst en de presentatie van een nieuwe laagdrempelige regeling voor makers vanuit het Prins Bernhard Cultuurfonds.
15.20 uur: Naborrel
Meedoen is de Kunst is speciaal voor amateurgroepen, verenigingen, stichtingen, erfgoedinstellingen, professionele makers en culturele ondernemers die met amateurs en/of vrijwilligers werken en die zich willen ontwikkelen op het gebied van samenwerken, ondernemerschap of organisatiekracht.